Dodací podmínky

 

Dodací podmínky pro naše kravaty kennedy.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně. Krabička a v ní obsažené manžetové knoflíčky jsou dostatečně malé a vkládáme je do obálky, doručení je tedy jako u dopisu 1 až 2 pracovní dny.


2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 14 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 10 prac. dnů od obdržení platby).


3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list, nebo bude tento doklad zaslán emailem na příslušnou emailovou adresu (z objednávkového formuláře zboží).

4. Zasíláme i na Slovensko. Při předplatbě na účet je poštovné a balné pouze 149 Kč !!! U dobírky pak 249 Kč.

5. Dopravné po Česku je : a) při předplatbě na účet je cena 19 Kč, při odběru na dobírku je cena 99

6. Osobní odběr pouze po předchozí telefonické domluvě !!!

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Pokud se bude jednat o vrácení výrobku, výrobek nesmí jevit známky opotřebení, natož pak poškození a musí být v originálním obalu. Náklady na poštovné, spojené s vrácením výrobku hradí zákazník.

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Kontakt na nás
RYCHLÝ KONTAKT